Trénink v Rakousku

V pátek 31.5.2019 jsme byli pozváni na trénink do Rakouska do klubu JUDOZENTRUM MÜHLVIERTEL.
Tento klub sdružuje cca 600 judistů z celého regionu. Patří mezi nejvýznamnější rakouské kluby, který pracuje jak s mládeží, tak  i dospělými. Pravidelně získává cenné medaile z nejvyšších soutěží.
Náš současný trenér JUDO CLUBU Kyklop Jiří Sosna v tomto klubu působil 10 let a získal s ním několik titulů Mistra rakouské ligy.
Na trénink jsme se vypravili právě s panem Sosnou a našimi závodníky Ondřejem a Jakubem Zvěřinovými, Danielem a Tomášem Moučkovými, Pavlem Šplíchalem a Matějem Kolaříkem. Trénink vedl Josef Reiter – významný bývalý  rakouský závodník, který získal 3. místo na Olympiádě v Los Angeles.
Trénink byl veden ve vysokém tempu, byl dynamický a pestrý. Naši závodníci byli nadšeni jak z tréninku, tak z přátelské atmosféry, která trénink provázela. Tréninku se zúčastnil i prezident klubu pan Franz Hangeneder, se kterým jsme domluvili spolupráci, která bude pro náš klub a závodníky určitě přínosem.