Víkend plný juda i s našimi barvami

V poslední únorový víkend se sešel výběr judistů do 15 let v teplickém hotelu Panorama ke společnému tréninkovému srazu. Ten vedl tradičně Libor Štěpánek za účasti trenérů krajských výběrů či sportovních středisek.
Tentokrát však tréninkový sraz ,,okořenila“ i japonská trenérka ve službách Královéhradeckého kraje Miyu Uchida, která je zároveň i blízkou kamarádkou a nově i trenérskou kolegyní reprezentační trenérce dívek U18 Andrejce Pokorné.
Přibližně 100 dívek a chlapců mělo možnost zdokonalit se pod vedením japonské trenérky v technice v rámci dopoledních tréninků. Ještě předtím byla na programu ranní kondice, odpoledne zase patřilo randori. Omyl je myslet si, že tímto by to bylo vše. V závěru dne přišlo ještě na techniku v newaza – opět pod ,,taktovkou“ japonské trenérky.
Z našeho oddílu se srazu zúčastnily Tereza Weissová a Pavlína Skřivanová.

Další, kdo hájil naše barvy byli Pavel Šplíchal a Bob Gazda.
S krajským výběrem za oddíl ZŠ Sadová Čáslav nastupovali v dorostenecké lize, kde svými výkony pomáhali. Po prvním kole ve skupině jsou zatím na třetím místě.

Posledním naším reprezentantem byl náš trenér Rostislav Lukš, který se postavil na tatami na European Judo Tour ve Varšavě jako rozhodčí.

Tento záznam byl publikován v 2022 . Uložit odkaz do záložek.