
Rádi bychom vám všem poděkovali za uplynulý školní rok a první polovinu letošní sezóny. Nejen za výsledky, ale především za přístup.
Budeme se na vás těšit nejen na letních akcích, ale hlavně v novém školním roce v září!

Rádi bychom vám všem poděkovali za uplynulý školní rok a první polovinu letošní sezóny. Nejen za výsledky, ale především za přístup.
Budeme se na vás těšit nejen na letních akcích, ale hlavně v novém školním roce v září!